O násO My Tummy

 

 

Od maminek maminkám


 

Na začátku byla jedna maminka, která chtěla být po celou dobu těhotenství i kojení krásná a upravená. Tenkrát v roce 2011 ale nedokázala na evropském trhu objevit oblečení, které by bylo nejen pohodlné, ale i elegantní a praktické. A tak se svým mužem založila My Tummy. Dnes se stále jedná o rodinnou firmu, i když oblečení My Tummy nosí maminky v Evropě i Austrálii.

 

Oblečení navrhují a šijí ženy, které samy mají děti– přicházejí s podnětnými nápady i přísnou kritikou. Vědí, že materiály musí mít velkou gramáž a musí být pružné, aby se oblečení přizpůsobovalo rostoucímu bříšku a dobře sedělo i po porodu. Musí být kvalitní, aby vydržely časté praní. Důležitá jsou i drobná vylepšení pro co největší pohodlí v těhotenství a při kojení.

 

 

Dvakrát ročně nová kolekce

 

Vyberete si přibližně ze 150 modelů. Nezahálíme a každý půlrok připravujeme novou kolekci. Nasloucháme i přáním našich zákaznic a snažíme se je plnit. Také máte nápad, jak oblečení vylepšit?

Ozvěte se nám.

 

 

 

Pomoc s výběrem

 

Rádi vám poradíme s výběrem stylu oblečení pro konkrétní příležitost. Pomůžeme vám zvolit velikost a střih, ve kterých se budete cítit nejlépe. Prozradíme, jaké modely jsou u maminek nejoblíbenější.

 


Najdete nás také na: 
 
Navštivte profil pinnera MyTummy.cz na Pinterestu.