RECENZE 1.díl | Letní vlasová kosmetika Solarich

Ráda si s dcerou užívám léto na plno. Letní řádění pod sluníčkem, blbnutí, potápění se v bazénu, hry v písku, to všechno patří k našemu životu během léta. Chci si s rodinkou užít každou volnou chvilku plnou zážitků a být prostě máma pro všechnu srandu.

Jenže? Jako ženská musím uznat, že zatímco já se během dne bavím, o mé pleti a vlasech se to samé říct nedá. Koupu je v chlóru a vzápětí je naštvu tím, že je vystavím slunečním paprskům. Už od přírody mám lehce vlnité vlasy, které se v polovině až ke konečkům vysoušejí, že by občas mohly konkurovat slámě :-D Když je ještě k tomu všemu odbarvuju, suším fénem a pak právě hupsnu s chutí do bazénu, kde dovádíme s rodinkou a nakonec si ani nevezmu čepici a nechám je grilovat jen tak sluníčku, problém je na světě.

Vím, dávám jim zabrat. Vím, měla bych s tím něco dělat? Řekla jsem si proto "A dost!", musím se i o ně trošku postarat. Pořídila jsem si tedy na doporučení kamarádky letní vlasovou kosmetiku Solarich od značky MedaVita, která by se za mě měla poprat se sluníčkem, vlasy vyživovat a podpořit je tehdy, když se do letních dobrodružství vrhám po hlavě :-D Doslova.

Co budu zkoušet?

  • Šampón-sprchový gel
  • Zjemňující masku
  • DD krém
  • Ochranný solární sprej s mokrým efektem
  • Obnovující sprej před a po slunění
  • Regenerační pleťovou emulzi po slunění

Jdu do toho a jsem upřímně zvědavá na výsledky. Produkty z řady jsou čistě přírodní. Slibují ochranu proti UV záření a chrání vlasy i pokožku před sluncem, větrem, solí i chlórem. Mají vyživovat, hydratovat a udržovat vysokou kvalitu vlasů i během léta. Tak držte palce :-) Už za pár týdnů tu na vás bude čekat kompletní recenze, ve kterém se dozvíte nejen první pocity, ale také účinky při dlouhodobějším používání :-)
Najdete nás také na: 
 
Navštivte profil pinnera MyTummy.cz na Pinterestu.